SAYAÇ SÖKME TAKMA VE KURULUM HİZMETİ ALINACAKTIR

SAYAÇ SÖKME TAKMA VE KURULUM HİZMETİ ALINACAKTIR

KAYSERİ VE CİVARI ELEKTRİK T.A.Ş.

KCETAŞ OTOMATİK SAYAÇ OKUMA SİSTEMİ (OSOS) SAYAÇ/MODEM SÖKME-TAKMA, KURULUM HİZMET ALIMI İŞİ, 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 3 uncu maddesi (g) bendine göre istisna kapsamında ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

TRAFO MERKEZİ İÇİN ŞÖNT REAKTÖR ALINACAKTIR

TRAFO MERKEZİ İÇİN ŞÖNT REAKTÖR ALINACAKTIR

KAYSERİ VE CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

12 Adet Trafo Merkezi İçin Şönt Reaktör Mal Alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 3 uncu maddesinin (g) bendine göre istisna kapsamında ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

ARAÇ SATIŞ İLANI

Tam Kapanma Duyurusu

2021 1. Dönem Yatırım Listesi

557 Yönetim Kurulu Kararı – Gündem Önerileri

Tazminat Sorgulama

EPDK’nın Elektrik Dağıtımı ve Perakende Satışına İlişkin Hizmet Kalitesi Yönetmenliğinde belirtilen hususlar gereği tazminat oluşan tüketicilere ödemelere yapılmaktadır.

Buna ilave olarak;

  • 2013 yılı ve sonrasında kaçak/usulsüz elektrik tutanaklarıyla yapılan işlemlerde süreç ve sistemsel değişiklik kaynaklı sehven hatalı tahakkukların,
  • Bağlantı hattını kendisi tesis eden kullanıcılardan 17.06.2016‘dan sonra tahsil edilen “Bağlantı bedelleri”nin kullanıcılara iadeleri yapılmaktadır.

Bu kapsamda tüketicilerimizin alacak bedellerinin iadesi için; geçerli kimlik belgesi ile birlikte şirketimize müracaat etmeniz gerekmektedir. Dağıtım şirketine olan borcunuzdan mahsup edildikten sonra fazla tahsil edilen tutar; vezneden nakit 1000 ₺ ye kadar, 1000 ₺ üzeri adınıza kayıtlı banka hesap numaranıza iade edilecektir.

TAZMİNAT SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ.

Lisanssız Elektrik Üretim Başvuruları Hakkında Duyuru

Elektrik Piyasasında Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği 12 nci maddesi kapsamında oluşturulan Lisanssız Elektrik Üretimi Değerlendirme Komisyonu’nun covid-19 salgını kapsamında ertelenen toplantıları 28 Mayıs 2020 tarihinden itibaren başlanmış olup, değerlendirme sonuçlarımız internet sayfamızda yayınlanmaktadır.

Jeneratör kullanımı hakkında duyuru

10 kW ve altı çatı ve cephe uygulamalı güneş enerjisine dayalı elektrik üretim tesisleri için alınan EPDK kurul kararları duyurusu

Şirketimiz tarafından “Elektrik Piyasasında Lisansız Elektrik Üretim Yönetmeliği” kapsamında 10 kW ve altı çatı ve cephe uygulamalı güneş enerjisine dayalı elektrik üretim tesisleri için proje onay, kabul ve diğer işlemlere ilişkin EPDK tarafından alınmış Kurul Kararları aşağıda yer almaktadır.