TRAFO MERKEZİ İÇİN ŞÖNT VE MRC REAKTÖR ALINACAKTIR.

KAYSERİ VE CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

13 Adet Trafo Merkezi İçin Şönt ve MRC Reaktör Mal Alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 3 uncu maddesinin (g) bendine göre istisna kapsamında ihale edilecektir.

2 ADET FORKLİFT ALINACAKTIR.

KAYSERİ VE CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. (KCETAŞ) Görev Bölgesinde kullanılmak üzere “2 Adet Forklift (5000 KG ve 8000 KG) ” Mal Alımı, 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 3 uncu maddesi (g) bendine göre istisna kapsamında ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

 

2022 YILI YATIRIM LİSTESİ (2.DÖNEM)

2021 Yılı Olağan Genel Kuruluna Davet

2022 YILI YATIRIM LİSTESİ (1.DÖNEM)

557 Yönetim Kurulu Kararı – Gündem Önerileri

Tazminat Sorgulama

EPDK’nın Elektrik Dağıtımı ve Perakende Satışına İlişkin Hizmet Kalitesi Yönetmenliğinde belirtilen hususlar gereği tazminat oluşan tüketicilere ödemelere yapılmaktadır.

Buna ilave olarak;

  • 2013 yılı ve sonrasında kaçak/usulsüz elektrik tutanaklarıyla yapılan işlemlerde süreç ve sistemsel değişiklik kaynaklı sehven hatalı tahakkukların,
  • Bağlantı hattını kendisi tesis eden kullanıcılardan 17.06.2016‘dan sonra tahsil edilen “Bağlantı bedelleri”nin kullanıcılara iadeleri yapılmaktadır.

Bu kapsamda tüketicilerimizin alacak bedellerinin iadesi için; geçerli kimlik belgesi ile birlikte şirketimize müracaat etmeniz gerekmektedir. Dağıtım şirketine olan borcunuzdan mahsup edildikten sonra fazla tahsil edilen tutar; vezneden nakit 1000 ₺ ye kadar, 1000 ₺ üzeri adınıza kayıtlı banka hesap numaranıza iade edilecektir.

TAZMİNAT SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ.

Lisanssız Elektrik Üretim Başvuruları Hakkında Duyuru

Elektrik Piyasasında Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği 12 nci maddesi kapsamında oluşturulan Lisanssız Elektrik Üretimi Değerlendirme Komisyonu’nun covid-19 salgını kapsamında ertelenen toplantıları 28 Mayıs 2020 tarihinden itibaren başlanmış olup, değerlendirme sonuçlarımız internet sayfamızda yayınlanmaktadır.

Jeneratör kullanımı hakkında duyuru

10 kW ve altı çatı ve cephe uygulamalı güneş enerjisine dayalı elektrik üretim tesisleri için alınan EPDK kurul kararları duyurusu

Şirketimiz tarafından “Elektrik Piyasasında Lisansız Elektrik Üretim Yönetmeliği” kapsamında 10 kW ve altı çatı ve cephe uygulamalı güneş enerjisine dayalı elektrik üretim tesisleri için proje onay, kabul ve diğer işlemlere ilişkin EPDK tarafından alınmış Kurul Kararları aşağıda yer almaktadır.