KCETAŞ 18. Geleneksel Futbol Turnuvası Tamamlandı

“Geleneksel Genel Müdürlük Spor Şenlikleri kapsamında, 18. Geleneksel Futbol Turnuvası, “dostluk ve kardeşlik” içerisinde oynanan final maçı ile tamamlandı.

8 takımın katıldığı Futbol turnuvası lig usulü oynandı ve her takım 7 maç oynadı. Oynanan maçların ardından ilk 4 takım arasında tamamlayan takımlar adını yarı finale yazdırdı. Yarı final maçlarını kazanan İlçeler Spor ile Fırtına Spor adını finale yazdırdı. Final maçında karşı karşıya gelen İlçeler Spor ve Fırtına Spor maçı nefes kesti ve karşılaşmayı 5-2’lık sonuçla İlçeler Spor kazanarak şampiyon oldu.

Turnuva boyunda oynanan bütün karşılaşmalar büyük heyecana ve mücadele sahne oldu. Rakipleri tek tek geçen İlçeler Spor mutlu sona ulaştı. Maç sonunda saha içinden büyük sevinç yaşayan İlçeler Spor şampiyonluğu doyasıya kutladı.

Yaklaşık 1 ay süren Geleneksel Genel Müdürlük Spor Şenlikleri kapsamında, 18. Geleneksel Futbol Turnuvası final maçının ardından ilk 3’e giren takımlara kupaları, madalyaları ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Şampiyon olan dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını, Tüketici Operasyonları ve İK Direktörü Karabey Memnun ve Birim Müdürleri takdim etti.