KCETAŞ Çalışanları İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

KCETAŞ tarafından geleneksel olarak çalışanlarına verilen iftarların bu yılki adresi Harikalar Diyarı içerisinde yer alan Harikalar Sofrası oldu.

 Geleneksel hale gelen Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. (KCETAŞ) iftar yemeği bu yıl Harikalar Sofrasında, çalışanlar ve ailelerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Çalışanların bir araya gelerek kaynaşmasını sağlayan ve motivasyonlarını arttıran bu tür organizasyonlara önem veren KCETAŞ Yönetimi bu Ramazanda da bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Günün anlam ve önemine binaen bir açıklama yapan Tüketici Operasyonları ve İnsan Kaynakları Direktörü Karabey MEMNUN “Böyle manevi değeri yüksek bir günde çalışanlarımız ve ailelerini bir arada görmekten çok mutluluk duyuyoruz, Ramazan Ayı insanları birbirine yaklaştıran birliğin ve beraberliğin gelişmesine vesile olan aydır dedi. MEMNUN sözlerinin devamında bundan sonra nice Ramazanlarda böyle hep birlikte huzur içinde iftar yapabilmeyi temenni ediyor ve bu vesileyle tekrardan tüm Müslüman âleminin Ramazan Ayı’nı tebrik ediyorum” dedi.