KCETAŞ Muhtarlarla Buluşuyor

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. vatandaşlarla biraraya gelerek onların istek ve sorunlarını dinlemeye devam ediyor. ‘’ Dikkat! Mahallenizde Enerji Var ‘’ sloganı ile başlatılan iletişim atağında KCETAŞ üst düzey yöneticileri enerji dolu sohbetlerinin devamını Sümer, Yeni Mahalle, Şirinevler ve Seyrani Mahallelerini kapsayan bölgesel bir toplantı gerçekleştirdi.

Yeni Mahalle Semt Konağında gerçekleştirilen sohbete KCETAŞ Tüketici Operasyonları ve İnsan Kaynakları Direktörü Karabey Memnun, Tüketici Hizmetleri Departmanı Müdürü Tarık Topaç, Yatırım ve Tesis Departmanı Müdürü Şevket TAŞ ile Sümer, Şirinevler, Seyrani ve Yeni Mahalle Muhtarları ve mahalle sakinleri katıldı. Mahalle sakinleri tarafından beğeni ve büyük ilgi ile karşılanan toplantıda, yaşanan tüketici sorunları, bu sorunların yasal mevzuattaki yeri ve şirket çözümleri üzerinde samimi bir sohbet gerçekleştirildi.

KCETAŞ, elektrik dağıtım faaliyetleri ile ilgili tüm çalışmaların tüketicilere doğrudan iletilerek tüketici memnuniyetini artırmayı, şikayetleri dinlemeyi, talep ve önerileri alarak iş süreçlerini iyileştirmeyi hedeflediklerini belirtti. Bundan sonraki yapılacak toplantıların yer ve tarihleri ile ilgili bilgilendirmenin KCETAŞ sosyal medya hesaplarından, www.kcetas.com.tr web sitesinden ve toplantının yapılacağı mahalle muhtarlıklarından vatandaşlara duyurulacağı belirtildi.

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. yöneticileri, tüketicilerin her türlü istek ve şikayetleri için 7 gün 24 saat hizmet veren 444 7 186 çağrı merkezini arayabileceklerini, ayrıca tüm gayretlerinin daha kaliteli ve kesintisiz hizmet vermek olduğunu kaydetti.