HABERLER

 

» Kcetaş Teknolojik Yatırımlara Devam Ediyor

Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. Türkiye Elektrik Dağıtım Sisteminde bir ilk olan otomatik sayaç okuma sisteminde 2500.sayacın montajını yaparak uygulamaya koydu. KCETAŞ yaptığı bu teknolojik yatırımla enerji alışının tamamını, satışlarının ise yüzde 70’lik bölümünü kontrol altına almış oldu. Elektrik dağıtım sektöründe yaptığı teknolojik yatırım ve hizmetlerle Türkiye’ye örnek olan Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. Avrupa’daki Elektrik Dağıtım Şirketlerinin kullanmış olduğu teknoloji ile aynı özelliklere sahip olan otomatik sayaç otomasyon projesi kapsamında 2500.sayacını da uygulamaya koydu. Ali Rıza Özderici Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleştirilen sayaç montajını yerinde inceleyen Şirket Genel Müdürü Şadi Büyükkeçeci bu önemli projeye ilişkin şu bilgileri verdi: “1926 yılında kurulan şirketimiz kurulduğu yıldan bu yana elektrik dağıtımın sektöründe bütün teknolojik gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve bunu şirketimize uygulamaktadır. Bunun ilk örnekleri 1994’te SCADA sistemi ile başlamış ve 2004 yılından itibaren de Sayaç Otomasyon Sistemine geçilmiştir. Hem SCADA olsun, hem sayaç otomasyonu olsun şu an Türkiye’de başka bir dağıtım şirketi tarafından kullanılmayan ilk bizim şirketimiz tarafımızdan başlatılan ve bugün de başarı ile yürütülen teknolojik yatırımlardır. Sayaçların uzaktan okunması sistemiyle ilk önce 250 yüksek tüketimli aboneden başlanmış, daha sonra bu sayı 1500’e çıkarılmış ve bu yılki yatırımlarımızda bir 1500 daha olmak üzere 3000 yüksek tüketimli abonemiz sisteme dahil edilecektir. Bugün 2500.sayacımızı Ali Rıza Özderici Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne takıyoruz. Bu da bizim için gurur vesilesi bir gelişmedir. Projemiz tamamlandığında satışımızın yüzde 70’ini, alışımızın ise tamamını kontrol altına almış olacağız. Bu sistem sayesinde sayaçlar uzaktan izlenebiliyor. Herhangi bir kayıp kaçak olması durumunda derhal haberimiz oluyor, endeksleri alınıyor, faturaları bastırılıyor ve kendilerine gönderiliyor. Böylelikle hem eleman, hem zaman tasarrufu sağladığı gibi kullanıcının da bilgisayarında kendi tüketim eğrisini görme imkanı sağlanmış oluyor. Yüksek tüketimli ilçe abonelerinde ve toplu konutlarda da uygulamamızı önümüzdeki yıllarda devam ettireceğiz.” KCETAŞ Genel Müdürü Şadi Büyükkeçeci bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Elektrik Dağıtım Sektöründeki teknolojik yatırımları şirket bünyesinde hayata geçirmeye ve Kayseri halkına daha kaliteli, kesintisiz enerji vermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi. 

TÜM HABERLER

» 2017 Yılı 1. Dönem Yatırım Listesi
Listeye erişmek için tıklayınız
» TÜKETİCİLERİMİZİN DİKKATİNE
Perakende Satış Sözleşmeleri ile ilgili Önemli Bilgilendirme
» OSOS Web hizmeti kullanıcılarının Dikkatine
Şirketimiz tarafından sunulmakta olan web hizmeti 2016 yılı aboneliği 01.01.2017 itibariyle sonlanmıştır.
» MOBİL Uygulamamız Devrede
KCETAŞ yeni yıla, yeni mobil uygulaması ile merhaba dedi.
» Onur Ödülümüzü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ dan aldık.
1926 ‘da Gazi Mustafa Kemal’ in imzası ile kurulan ve Türkiye’deki milli enerjinin başlangıcı olarak 90. yılına giren şirketimiz Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş., Kayseri Sanayi Odası''nın en eski üyesi olarak onur ödülüne layık görüldü.
» KCETAŞ 90. Yılını Kutlamaya Devam Ediyor..
KCETAŞ 90. yılı kutlamaları kapsamında Kayseri Park AVM'''' de gerçekleştirdiğimiz Bisiklet ve Paten Show etkinliğinize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.
» KCETAŞ 90. Yılını Kutlamaya Devam Ediyor..
KCETAŞ 90. yılı kutlamaları kapsamında Kayseri Park AVM' de gerçekleştirilecek Bisiklet ve Paten Show etkinliğimize katılımınızı beklemekteyiz.
» KCETAŞ 90. Yılını Kutluyor
KCETAŞ 90. yılı kutlamaları kapsamında Kayseri Forum AVM'' de gerçekleştirdiğimiz Basketbol Show etkinliğinize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.
» ÇOK ZAMANLI TARİFELERİN UYGULANMASI
Çok zamanlı tarifelerin uygulanması bakımında Dağıtım Lisansı Sahibi Tüzel Kişiler ve Görevli Tedarik Şirketlerinin Tarife Uygulamalarına İlişkin Usul ve Esaslar Kurul Kararı ile güncellenmiştir.
» PERSONEL ALIMI ( ELEKTRİK TEKNİSYENİ ve TEKNİKERİ)
Şirketimize personel alımı yapılacaktır. PERSONEL ALIMI ( ELEKTRİK TEKNİSYENİ ve TEKNİKERİ) ilanı için başvurular 08.11.2016 tarihi itibari ile sona ermiştir.
» KCETAŞ 90. Yılını Kutluyor
KCETAŞ 90. yılı kutlamaları kapsamında Kayseri Forum AVM' de gerçekleştirilecek Basketbol Show etkinliğimize katılımınızı beklemekteyiz.
» 2016 yılı 2. Dönem Yatırım Listesi
2016 yılı 2. Dönem Yatırım Listesi
» 2016 Yılı Olağan Genel Kurul Tutanağı
30 Mart 2016 Tarihinde Yapılan Olağan Genel Kurul Tutanağı
» Lisans Bölgemizde Yer Alan İl ve İlçeler ile Beldelerde Yapmayı Planladığımız 2016 Yılı Yatırım Projeleri
Lisans Bölgemizde Yer Alan İl ve İlçeler ile Beldelerde Yapmayı Planladığımız 2016 Yılı Yatırım Projeleri
» Tedarikçi Firmaların Dikkatine
16 Eylül 2015 tarih ve 29477 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan, Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliğinde Değişiklik
» PROJE ONAY VE KABUL İŞLEMLERİ
‘T.C. Danıştay 10.Dairesinin,yürürlükte olan Elektrik Tesisleri Proje Yönetmeliği’nin bazı maddelerinin yürütmesini durdurması ile birlikte, Şirketimizce yürütülmekte olan proje onay ve kabul işlemlerinin iş akış süreçlerinde bazı değişiklikler yapılmıştır.
» Tedarikçi Firmaların Dikkatine
Dağıtım görev bölgemizde yer alan aboneler için Serbest Tüketici kayıt süreci
» KCETAŞ OSOS WEB hizmetimiz
KCETAŞ OSOS WEB hizmetimiz yenilenmiş ve aynı link üzerinden giriş yapılabilecektir.
» Tedarikçi Firmaların Dikkatine
Dağıtım bölgemizde yer alan abonelere erişim için Referans Numarası esas olup bundan sonraki süreçte yapılan tüm yeni başvurular için PMUM DGPYS yazılımına Abone Numarası yerine "Referans No" girilmesi gerekmektedir.
» ABONELERİMİZİN DİKKATİNE
DUYURU
» PLANLI KESİNTİLERDEN HABERDAR OLMAK İSTERMİSİNİZ?
Kesintilerden 48 Saat önce SMS veya E-Posta ile bilgilendirme hizmeti
» BORÇ SORGULAMA HAKKINDA
Dağıtım ve Perakende Hizmetlerinin Yasal Ayrışması nedeni ile
» Abonelerimizin Dikkatine
Güvence Bedelleri ile Uygulamaya İlişkin Usul ve Esaslar
» Abonelerimizin Dikkatine
Dağıtım Lisansı Sahibi Tüzel kişiler ve Görevli Perakende Satış Şirketlerinin Tarife Uygulamalarına İlişkin Usul ve Esaslar
» Abonelerimizin Dikkatine
Yapılacak tüm abonelik işlemlerinde ve müracaatlarda TC kimlik numarası zorunluluğu...
» YER ALTI SUYU KULLANMA BELGESİNE SAHİP MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE
YER ALTI SUYU KULLANMA BELGESİNE SAHİP MÜŞTERİLERİMİZİN SAYAÇ OTOMASYON SİSTEMLERİNE DAHİL EDİLMESİ İÇİN GEREKLİ ASGARİ TEKNİK ÖZELLİKLER

ARŞİVDEKİ HABERLER

Arşivdeki Haber Sayısı : x
Haber Arşivine Erişmek İçin Tıklayınız.

İLANLAR

» BAĞIMSIZ DENETİM RAPORU
» YER ALTI SUYU KULLANMA BELGESİNE SAHİP MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE

 

 

 

 

 © Copyright 2010. Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş.
YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerik yalnızca bilgi amaçlı olup resmi belge olarak kullanılamaz.
Uyuşmazlık halinde Kurum kayıtları esastır
Yazılım Tasarım Denizmedia .